Antalya Muratpaşa Çanak Anten servisi 0533 419 2 400

Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek yok! Antalya içi ve çevresi 7/24 çanak satış, montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde...İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

 

Dünya piyasasında binlerce uydu - çanak anten üreticisi bulunurken, Türkiye ve Antalya piyasasında aşağıdaki markalar en başta gelen uydu anteni alıcı sistemleridir ; Beko, Arçelik, Vestel, Baff, GoldMaster,  Netx-Nextstar, Sunny, Redline, Starsat, Samux, Akai, Seoul, Yumatu, Olimpia, Taplin, Trident, İnpax, Atlanta, Amstrad, Freesat, Kyoto, Philips, Profilo, Pioneer, Panasonic, Ora, Primax, Dsmart, Digitürk ve diğerleri... Not : Firmamız adı geçen markalardan bağımsız özel servistir. Garanti kapsamında olan ürünleriniz için garantiyi veren birime başvurmanız gerekmektedir. )

 

Antalya Muratpaşa Çanak Anten Arıza, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten Bakım, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten Servis, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten  Montaj, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten Kurulum, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten Tamir, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten Ayar, Antalya Muratpaşa  Çanak Anten Servis Hizmetlerini Firmamızdan Alabilirsiniz....