ANTALYA ÇANAK ANTEN SERVİSİ 0533 419 2 400

Antalya Çanak Anten Servis Hizmetleri


Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek yok! Antalya içi ve çevresi 7/24 çanak satış, montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde...İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

 

Dünya piyasasında binlerce uydu - çanak anten üreticisi bulunurken, Türkiye ve Antalya piyasasında aşağıdaki markalar en başta gelen uydu anteni alıcı sistemleridir ; Beko, Arçelik, Vestel, Baff, GoldMaster,  Netx-Nextstar, Sunny, Redline, Starsat, Samux, Akai, Seoul, Yumatu, Olimpia, Taplin, Trident, İnpax, Atlanta, Amstrad, Freesat, Kyoto, Philips, Profilo, Pioneer, Panasonic, Ora, Primax, Dsmart, Digitürk ve diğerleri... Not : Firmamız adı geçen markalardan bağımsız özel servistir. Garanti kapsamında olan ürünleriniz için garantiyi veren birime başvurmanız gerekmektedir. )

 

Antalya Çanak Anten Arıza, Antalya Çanak Anten Bakım, Antalya Çanak Anten Servis, Antalya Çanak Anten  Montaj, Antalya Çanak Anten Kurulum, Antalya Çanak Anten Tamir, Antalya Çanak Anten Ayar, Antalya Çanak Anten Servis Hizmetlerini Firmamızdan Alabilirsiniz....