Antalya Kepez Çanak Anten Servisi 0533 419 2 400

Evinizi başka bir semte veya şehre taşıyor uydu anten sisteminizi nasıl sökeceğinizi veya nasıl yeniden montaj kurulumunun yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Artık bunu sorun etmenize gerek yok! Antalya içi ve çevresi 7/24 çanak satış, montaj ve kurulum ekibi hizmetinizde...İster eski çanağınızın sökümü ve kurulumu, ister yeni alacağınız uydu çanak anten montajı hizmetleri profesyonel ve garantili bir şekilde uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

 

Dünya piyasasında binlerce uydu - çanak anten üreticisi bulunurken, Türkiye ve Antalya piyasasında aşağıdaki markalar en başta gelen uydu anteni alıcı sistemleridir ; Beko, Arçelik, Vestel, Baff, GoldMaster,  Netx-Nextstar, Sunny, Redline, Starsat, Samux, Akai, Seoul, Yumatu, Olimpia, Taplin, Trident, İnpax, Atlanta, Amstrad, Freesat, Kyoto, Philips, Profilo, Pioneer, Panasonic, Ora, Primax, Dsmart, Digitürk ve diğerleri... Not : Firmamız adı geçen markalardan bağımsız özel servistir. Garanti kapsamında olan ürünleriniz için garantiyi veren birime başvurmanız gerekmektedir. )

 

Antalya Kepez Çanak Anten Arıza, Antalya Kepez Çanak Anten Bakım, Antalya Kepez Çanak Anten Servis, Antalya Kepez Çanak Anten  Montaj, Antalya Kepez Çanak Anten Kurulum, Antalya Kepez Çanak Anten Tamir, Antalya Kepez Çanak Anten Ayar, Antalya Kepez Çanak Anten Servis Hizmetlerini Firmamızdan Alabilirsiniz....