Antalya uyducu

Antalya uyducu

Antalya da hizmet veren firmamız bireysel ve merkezi uydu çanak anten sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, televizyon tamiri, montajı ile alakalı tüm işlerinizde sizler için hizmet vermektedir.

Antalya’nın tüm bölgelerine hizmet veren firmamız mobil gezici servis araçlarımız ile sizlere daha hızlı bir hizmet için çalışmaktadır. Antalya’nın Konyaaltı, kepez, muratpaşa ilçelerinde işinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile hizmetinizdedir.

Bireysel uydu sistemini kısaca açıklayalım;

Dairenin kendisine ait bağımsız olarak kullandığı tek çanak anten veya çift çanak antenli sistemlerdir. Müşterimizin isteği üzerine evindeki televizyon sayısına göre daireye bina içi veya bina dışından kablo çekilir.

Antalya uyducu

Merkezi uydu sistemi kısaca açıklayalım;

Örneğin 20 daireli bir bina ele alalım bu binanın yapım aşamasında bütün dairelerden çatıya kadar uydu kablosu çekilir. Çekilen kablo sayısı isteğe göre değişiklik gösterir. Örneğin her daireden 2 adet kablo çekilmiş ise çatıdaki kablo sayısı 40 olacağı için buna uygun 10/40 çıkışlı bir santral takılır. yine isteğe göre çanak anten sayısı belirlenir ve montajı yapılır tek çanak anten için santral montajı yapılan yere 4 adet uydu kablosu, çift çanak için 8 adet uydu kablosu çekilir ve montaj tamamlanır. Daha sonra ev içi bağlantılar tamamlanır ve kullanıma hazır olur.

Antalya uyducu Uydu ve çanak anten özel servisi olarak TÜRKSAT, HOTBİRD, ASTRA, REDLİNE, NEXT NEXTSTAR, TİVİBU, D SMART, GOLDMASTER gibi markaların uydu tamir bakım ve kurulum işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

Bunların yanı sıra LCD TV, LED TV tamiri ve duvara kurulum gibi hizmetini’de sunmaktayız. Günümüzde bütün markalarda genel olarak ( ses var görüntü yok arızası )başta gelmektedir. Bu sorun genelde televizyonun içinde bulunan led barlarının patlaması sonucu oluşur. Bu arızayı gidermek için televizyonunuzu evinizden alıp atölyemizde tamirini gerçekleştirip tekrar teslim hizmeti sunmaktayız. Bu arıza için televizyon atölye ye gitmeden önce net fiyat vermek açısından bize model numarası paylaşarak kolayca ücretini öğrenme şansınız oluyor.

Televizyonlarınızın diğer arızalarınıda gideriyoruz. Örneğin; Kart tamiri, panel tamiri, gibi sorunlar için size bir telefon kadar yakınız . Yapılan tamirler firmamızın garanti dahilinde olup sistemde kayıtlı bir şekilde mevcut tutuyoruz.

Antalya uyducu

www.larauydu.com

canak-anten-satis
canak-anten-satis